• KAJAKI TO NASZA PASJA

  • KAJAKI TO NASZA PASJA

  • KAJAKI TO NASZA PASJA

Krótko o Nas

Nasza firma powstała w 2011 roku. Działamy głównie na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego ale na życzenie klientów organizujemy także wypady kajakowe na inne tereny np. Bory Tucholskie. Wiedzę o organizacji spływów czerpiemy z doświadczenia zdobytego na wielodniowych, zorganizowanych spływach kajakowych głównie po rzekach : Łyna, Brda, Wda.

 

więcej

Dlaczego my ?

Od powstania firmy zorganizowaliśmy niezliczoną ilość spływów kajakowych dla grup zorganizowanych ( szkoły, firmy, kluby sportowe) jak i klientów indywidualnych. Działamy na zasadzie mobilnej wypożyczalni kajaków – dowozimy i odbieramy kajaki z dowolnie wybranego miejsca. Na specjalne życzenie klienta pomagamy w organizacji dodatkowych atrakcji takich jak: park linowy, paintball, ogniska z gitarami.

więcej

SZYBKI KONTAKT

10-050 Olsztyn,
woj. Warmińsko – Mazurskie

tel.kom: 698 829 394
.

e-mail: splywamy.pl@gmail.com

 

Zapoznaj się z ofertą

Nasza firma od 11 lat organizuje spływy kajakowe głównie po rzekach: Łyna, Wadąg, Marózka, Pisa Warmińska, Kośna. Na życzenie klient jesteśmy w stanie zorganizować spływ na dowolnie wybranej rzece. Oferujemy mobilną wypożyczalnie kajaków – dowozimy i odbieramy kajaki z miejsca wskazanego przez osobę wypożyczającą sprzęt. W naszej ofercie mamy bardzo lekkie i zwrotne polskie kajaki:

  • Dwuosobowe , polietylenowe: Fiesta    – 45 zł ( przy wypożyczeniu na więcej niż 10 kajaków możliwość negocjacji ceny)
  • Jednoosobowe, włókno szklane – Wigraszek 399 – 35 zł

Kajaki Olsztyn – Najpopularniejsze odcinki w okolicach Olsztyna

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ

 

JAK SIĘ BAWIMY ?